Blanka Bednaříková Vičarová | návrhy a realizace interiérů

Blanka Svobodová

návrhy a realizace interiérů

  • Fakturační adresa:
  • Otradice 27
  • 675 71 Náměšť nad Oslavou
  • IČ: 03642984
  • DIČ: CZ7055025681

O mně

Pocházím z nábytkářské rodiny a vystudovala jsem Střední průmyslovou školu dřevařskou, obor nábytek v Bystřici pod Hostýnem. V oblasti nábytku a tvorby interiéru se pohybuji celý život a velmi ráda. 

Během 14 let praxe u velké brněnské nábytkářské firmy a 9 let samostatného podnikání v oboru navrhování a realizací interiérů jsem získala bohaté zkušenosti s řešením interiérů téměř všeho druhu, včetně stavebních rekonstrukcí. To mně umožňuje nabízet svým zákazníkům nejen nábytkové vybavení ale i komplexní řešení prostoru včetně osvětlení, podlah, dveří, dekorací a veškerého sedacího nábytku. V posledních letech realizuji především soukromé interiéry, kde mohu nejlépe uplatnit svůj osobní  přístup a empatii ale řeším také veřejné prostory. Jelikož jsem i prodejcem většiny českých výrobců sedacího nábytku a plátcem DPH, realizuji často dodávku židlí a stolů do veřejných institucí. 

Proces tvorby a proměny prostoru mých klientů, kterým jsem průvodcem a rádcem na jejich cestě k vysněnému interiéru mě stále baví a naplňuje. Oboustranná spokojenost a radost na konci každé realizace jsou pro mne tou největší odměnou a motivací pro další práci.

Těším se i na Vás…

Reference

Kuchyňská linka Brno Královo Pole

Bianco interiér po všech stránkách doporučuji. Profesionalita, důraz na estetiku i na kvalitu, ochota vyjit vstříc individuálním potřebám a finančním možnostem klienta. Moc příjemná spolupráce a ještě lepší výsledek.

Z.Holubcová

Kuchyňská linka Brno

Bianco interier velice doporučuji, byli jsme moc spokojeni s návrhem, celou realizací a hlavně zodpovědným, vstřícným a velice profesionálním přístupem po celou dobu spolupráce. Chci především vyzdvihnout individuální péči, návrh šitý na míru s velkou ochotou vyjít vstříc zákazníkovi přesně dle jeho potřeb a požadavků. Prostě nic nebylo problém jak poradit, doporučit ve výběru levnější/dražší varianty a čas takto strávený s pí.Blankou beru jako přidanou hodnotu. Moc děkuji za naši krásnou kuchyň.

M.Galadová

Kuchyňská linka Brno Juliánov

S kuchyňskou linkou jsme celá rodina velmi spokojeni. Oceňuji preciznost ve výběru materiálu a celkové sladění barev. Dále oceňuji zejména celkové posouzení stylu života naši rodiny (rodina s dětmi) a podle toho navržení kuchyně, včetně podlahy. Spolupráce s paní Blankou byla vynikající, vždy dodržela čas našich schůzek a vycházela maximálně vstříc našim časovým možnostem. Tuto firmu mohu všem doporučit.

J.Rotscheinová

 

Obývací pokoj Bílovice nad Svitavou

Se spoluprácí s p. Blankou jsme velmi spokojeni. Líbí se nám její pozitivní prozákaznický přístup, velká spolehlivost a profesionalita. Jelikož už jsme v minulosti jednali i s jinými architekty, víme, že to není samozřejné a o to více si jejího přístupu ceníme.

Renata a Tomáš Heřmanovi

 

 

Kancelář AVON

Bianco Interier určitě doporučuji. Výborná spolupráce, perfektní zpracování návrhu i realizace. Velmi osobní přístup a ochota vyhovět na maximum. Děkujeme za krásnou novou kancelář.

Avon tým

 

 

Dětský pokoj Kladno

Na začátku bylo stručné, ale poměrně těžko realizovatelné zadání: Potřebujeme pokojíček pro 3 děti, aby v něm měli každý své soukromí, dost místa na společné hry a vydržel jim následujících 15 let a  to vše na ploše 16m2 :o).

Firma BIANCO INTERIER toto splnila do puntíku a  naše děti mají praktický, prostorný a  zároveň útulný pokoj. Přístup paní Bednaříkové Vičarové je velmi profesionální, stejně jako výsledné dílo. Děkujeme!

Michaela Lovětínská, Doksy u Kladna

 

Institut v Brně

S paní Bednaříkovou-Vičarovou jsem realizoval několik zakázek a to jak na vybavení kanceláří, zasedací místnosti a přednáškového sálu, tak i celkové řešení vstupní haly do budovy. Výsledkem byla vždy maximální spokojenost a to od spolupráce, vstřícnosti k našim představám, přes dodržení sjednaných termínů, spolehlivost až po celkovou kvalitu finálních dodávek. Pani Bednaříková při řešení dané problematiky důrazně uplatňovala svoji profesní odbornost, získanou dosavadní praxí, která s jejím důsledným sledováním zakázek v celém jejich průběhu a vzácnou schopností skvělé komunikace, byla vždy předpokladem úspěchu.

Pokud někdo chce vybudovat nebo vylepšit např. pracovní prostředí a to nejen účelně, pak spolupráci s paní Bednaříkovou mohu jen doporučit. Do budoucna jí osobně přeji hodně úspěchů a neméně spokojených zákazníků.

Karel Možný, Brno

Kuchyňská linka Bohdalice

Paní Blanku jsem oslovil s požadavkem na vytvoření návrhu a následně realizaci kuchyně do mého bytu. Výsledek hovoří za vše a já mohu jen konstatovat naprostou spokojenost, která se dá shrnou do jediného slova – DOPORUČUJI.

Michal Doubek, Bohdalice

Studentský pokoj Brno

Velmi dobrá a rychlá domluva, k tomu i osobní přístup. Montáž proběhla taktéž rychle a vše bylo bez problémů. Výborná je i kvalita nábytku, takže mohu jen a jen doporučit!

Jan Hřib, Brno

Kancelář v Brně

S paní Blankou Bednaříkovou Vičarovou jsem realizoval vybavení své kanceláře v několika firmách, ve kterých jsem pracoval. Vždy mne potěšila nejen profesionálním a vstřícným přístupem ale zejména skvělým chápáním mých přání a představ. Společně jsme vytvořili pracovní prostředí, které respektovalo mé představy a cenové rámce dané zaměstnavatelem, ale navíc bylo vždy díky jejím zkušenostem vkusné a praktické.

Z přístupu paní Bednaříkové Vičarové je na první pohled patrné, že ji práce baví a rozumí jí. Samozřejmostí je u ní kvalita, na kterou dohlíží od začátku do konce. Proto při potřebě jakéhokoliv zařízení interiéru, ať ve firmě či doma, je pro mne firma BIANCO INTERIER první volbou a neváhám ji doporučit svým nejlepším přátelům.

Ing. Jindřich Kopeček, Brno

Ubytovací zařízení Klokočov

Jsme příspěvkovou organizací města Vítkova. Firma paní Bednaříkové Vičarové odvedla kus dobré práce, k zakázce „Dodávka nábytku pro objekt TZ SVČ Vítkov v Klokočově“ přistupovala s velkou pečlivostí a v případě nesrovnalostí uvedených v projektové dokumentaci vůči skutečnosti, navrhovala řešení a byla vždy nápomocna a otevřena k návrhu nových řešení. Zakázka byla řádně a včas splněna. Spolupráci s firmou BIANCO INTERIER mohu jen doporučit.

Ing. Šárka Medunová, ředitelka SVČ Vítkově

Fyzická osoba zapsána v živnostenském rejstříku vedeném na Magistrátu města Brna, č.j.: MMB/0487893/2014, sp.zn: ZU/MMB/0486384/2014